Hero BG

Centrum Medyczno Rehabilitacyjne

Do państwa użytku oddajemy nowoczesny sprzęt oraz doświadczoną kadrę.

Nasi fizjoterapeuci Nasi lekarze

Nasi lekarze

Lek. med. Aleksandra Michno
Lek. Med. Inga Lipińska-Tobiasz Ortopeda Traumatolog narządu ruchu
Lek. Med. Michał Cibor Neurochirurg
Lek. med. Barbara Jagiełło-Bajer Neurochirurg
Lek. med. Bogdan Litwora Neurochirurg
Lek. med. Radosław Wojtas Ortopeda Traumatolog narządu ruchu

Nasi fizjoterapeuci

Zapewniamy wpełni wyszkoloną i profesjonalną kadrę fizjoterapeuów, chirurgów i lekarzy dla państwa potrzeb

mgr fizjoterapii Ewelina Myśliwiec Fizjoterapeuta
mgr fizjoterapii Marzena Stochmal Fizjoterapeuta
mgr fizjoterapii Kamila Nowak Fizjoterapeuta
mgr fizjoterapii Tomasz Rolka Fizjoterapeuta
dr n. o zdr. Grzegorz Sobański Fizjoterapeuta, osteopata
mgr fizjoterapii Szymon Tokarz Fizjoterapeuta
Godziny otwarcia
Poniedziałek
10:00 - 20:00
Wtorek
7:30 - 16:30
Środa
10:00 - 20:00
Czwartek
7:30 - 16:30
Piątek
10:00 - 20:00

Pierwsza wizyta? Zobacz jak się przygotować

Popularne pytania

Czy każdy fizjoterapeuta musi być po studiach ?

Wszyscy fizjoterapeuci pracujący w naszej placówce mają wyższe wykształcenie, uzyskany tytuł magistra fizjoterapii oraz są zarejestrowani w Krajowej Izbie Fizjoterapeutów.

Osteopatia – co to jest ?

Osteopatia to rozwijająca się gałąź medycyny manualnej, która ma na celu pobudzić organizm do regeneracji oraz przywrócić ruchomość tkanek.

Metoda ta wykorzystuje wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii, biomechaniki, neurologii itp. Osteopatą może zostać wyłącznie fizjoterapeuta lub lekarz.

Co należy zabrać na wizytę u lekarza ?

W trakcie wizyty warto mieć pełną dokumentację medyczną (jeżeli taka jest), dotyczącą problemu, z którym zgłasza się pacjent.

Wyjątek stanowi wizyta u lekarza neurochirurga, w trakcie której KONIECZNE JEST posiadanie badania obrazowego – MRI (rezonans magnetyczny) lub TK (tomografia komputerowa).

Jak długo trwa pierwsza wizyta ?

W zależności od rodzaju, skali problemu oraz metod zastosowanych w naszym gabinecie pierwsza wizyta trwa od 1,5 – 2 godzin. W jej trakcie pacjent uzyskuje wstępną diagnozę, terapię oraz otrzymuje instruktarz ćwiczeń do wykonania w domu.

Centrum Medyczno Rebilitacyjne

Sprawdź jak wygląda nasz klinika i w jaki sposób pracujemy.

Uruchom film Zobacz film o naszym centrum Film promujący rehamedica
Sebastian Fronczak
Sebastian Fronczak
2024-01-25
Bardzo dziękuję dr Wojtasowi za wyprowadzenie z kontuzji stawu skokowego, zdecydowanie polecam współpracę.
Marek Święch
Marek Święch
2023-12-06
Polecam Pana doktora Litworę. Neurochirurg z powołania. Operacja przeszła pomyślnie w stu procentach. Podejście do pacjenta profesjonalne, wzorowe.
Piotr Morton
Piotr Morton
2023-12-04
Byłem parę miesięcy temu i bardzo polecam. Wcześniej byłem w państwowych placówkach rehabilitacji i stwierdzam, że rehabilitacja tam, a tutaj to niebo, a ziemia. W rehamedice przede wszystkim ważna jest wizyta z fizjoterapeutą. Zawsze jest to indywidualna sprawa, która trwa 30-40 minut. Na NFZ jest to co zlecił lekarz, czyli tak naprawdę nie ma diagnozy problemu i jego rozwiązania. Ćwiczenia są wydrukowane i pokazywane w przystępnej formie. Bardzo polecam, bo już dwukrotnie przejechałem się rehabilitacją na NFZ.
Alicja D
Alicja D
2023-11-23
Polecam ! P. Doktor Litwora pełen profesjonalizm. Dawno nie spotkałam się tak sympatyczną osobą która wytłumaczyła wszystko . Podejście do pacjenta najwyższy profesjonalizm, wizyta nie trwała 5 min jak u większości lekarzy . Warto było czekać. Serdecznie polecam.
Jakub Flis
Jakub Flis
2023-10-03
Topowa placówka rehabilitacyjna!!! Miałem wizytę u Pana Krystiana który fachowo mi pomógł z moim bólem pleców. A na sali ćwiczeń pani Roksana świetnie wytłumaczyła mi ćwiczenia oraz moje błędne nawyki . Już po pierwszej wizycie czuję znaczną poprawę dziękuję polecam serdecznie!
Aneta
Aneta
2023-10-02
Polecam serdecznie centrum RehaMedica w Tarnowie jako profesjonalne i idealne miejsce do dojścia do siebie po operacji czy urazie. Cały personel, wraz z dowodzącym dr Sobańskim, bardzo kompetentny i uprzejmy, zaangażowany w swoją pracę. W szczególności polecam Pana Krystiana, fizjoterapeutę do którego trafiłam w ramach terapii po operacji kolana. Jest niezwykle kompetentnym i profesjonalnym rehabilitantem od zadań specjalnych. Moje kolano źle się goiło ale wystarczyło kilka wizyt u Pana Krystiana i zaczęło działać jak nowe. Bardzo miły i cierpliwy człowiek, wszystko na spokojnie wytłumaczy no i działa cuda. Polecam polecam polecam! :)
Wioletta Słowiańska
Wioletta Słowiańska
2023-09-19
Dziękuję za pomoc,pan doktor Michał Piotrowicz człowiek z ogromnym sercem,profesjonalista dokładnie wszystko tłumaczy, jeszcze raz bardzo dziękuję 🤗🤗🤗
Edith S
Edith S
2023-08-28
Bardzo polecam przychodnię Reha Medica, szybkie terminy wizyt ,miła obsługa . Pan Dr Michał Piotrowicz jest wspaniałym lekarzem z profesjonalnym podejściem do pacjenta , ogromną wiedzą ,pomocą i życzliwością . Dziękuję
Mateusz Kaczor
Mateusz Kaczor
2023-07-26
REHA MEDICA to absolutnie wyjątkowa przychodnia rehabilitacyjna! Jestem pod ogromnym wrażeniem ich profesjonalizmu, troski i zaangażowania w zapewnienie najlepszej opieki. dr Grzegorz Sobański zadbał o mnie w trybie pilnym, szybko przystąpili do działania, jest bardzo pomocny w pokierowaniu do najlepszych specjalistów danej dziedziny, dzięki czemu moja rekonwalescencja przebiegała bardzo sprawnie i efektywnie. Personel REHA MEDICA jest nie tylko fachowy, ale także przyjazny i empatyczny. Zabiegi rehabilitacyjne, w tym masaże prowadzone przez mgr fizjoterapii Bartosza Sikore, były doskonale dostosowane do moich potrzeb, a zespół zawsze czuwał, aby wykonywać ćwiczenia poprawnie.